Kairi's blog

Ehted Kuressaare Antiigiaias

Täna läksid mu vastvalminud ehted müüki Kuressaarde Antiigiaeda, mis asub Lossi tänava lõpus. Tulid rohkem sellised moonilised ja sinised... Vaadake ise rohkem Flickris....

Sündis ettevõte KaRaa Design OÜ

Nonii, nüüd ta siis on lõpuks tehtud... Olen 100%-liselt vastutav oma pisikese KaRaa Design OÜ eest :)
Kuna minu ehted on nüüd müügis Tallinas Viru tänaval asuvas fantastilises Eesti asjade poes Hää Eesti Asi ja märtsi kuu jooksul leidus ka inimesi, kes arvasid, et minu tehtud ehted on just need, mis nende elust puudu on, siis ei andnud enam asja edasi lükata.

Tõstkem kõik klaasid pisikese KaRaa Design OÜ terviseks!

Siia lõppu mõned pildid uutest ehetest, mis rändasid kohe poe Hää Eesti Asi lettidele...

Kihelkonna triip

Valminud uus savi - Kihelkonna triip. Näidis siin...

Karu ehted...

Mulle tuli väga tore "tellimus". Vaja oli kaelakeed ja kõrvarõngaid oksjonile. Oksion ise toimub Hollandis ühe loomade heaolu seminari raames. Oksjoni tulu läheb karude kaitse organisatsiooni heaks. Rohkem infot sellest organisatsioonist siin: http://www.alertis.nl/
Nii ma siis mõtlesin, et mis karudele meeldida võiks:) Mul ei tulnud ühtegi ideed, mis hõlmaks endas karu kujutist. Lilled tulevad mul allati esimesena pähe ja no karud ju elavad metsas ja seal on lilled ja lehed ja põõsad ja puud. Niimodi sündisidki karu ehted....

Back on Track

Nii, nii nii...
Eelmine nädal oli täitsa hull... Ma olin terve nädala haige, samas ei olnud mul võimalust töölt koju põdema jääda ja lisaks oli mul vaja ettevalmistuda kohtumiseks poe Hää Eesti Asi omanikega, mis oli minu jaoks super oluline... Olen paar nädalat pingutanud, et mul oleks midagi ka näidata ja sobivuse korral poodi müüki jätta... Kui asjad hakkasid valmima, siis ma veidi rahunesin, kuna valminud ehted olid väga minulikud ja ägedad.

Palju juhtunud, vähe juttu...

Palju on juhtunud ja toredaid, uskumatuid asju on juhtunud aga juttu on nendest vähe... Peab vist veel põnevust kruttima ja jätma ka seekord jutud jutustamata :)

Nõmme Jõululaat 8 ja 9 detsember

Sadamaturu Saaremaa päevad seljataga ja ees ootamas Nõmme jõululaat. Sekka ka huvitavat juhtumist saaremaal:)
Alustame algusest...
Sadamaturul müümas käimine oli üle pika aja ostjate ette astuda. Päris mõnus oli... Tekkis kohe tahmine kuhugile veel müüma minna. Toredad Nõmmekad annavadki selleks võimaluse kutsudes mind müüma enda toredale jõuluüritusele. Rohkem infot ürituse kohta http://www.loovnomme.ee/cmtls/1/411.
Siis nädalavahetusel Nõmme Kinomajja põnevaid jõulukingitusi otsima:)

Sadamaturul Saaremaa Päevad 24 ja 25 november

No nüüd kõik Tallinnlased nädalavahetusel Sadamaturule Saarlaste kätetööd nautima! Olen ka mina olemas!
Mul on valminud kaks uut kollektsiooni, väga põnevad ja erilised. Kahjuks ei jõua neid enne müüki üildistada, nii et ainus võimalus näha laupäeval või pühapäeval Sadamaturul! Turg avatud 9 - 19:00.

Sügisest talve ja talvest sügisesse

Aastaajad käituvad siin kummaliselt. Oli nagu sügis ja oli nagu korraks talv ka. Nüüd jälle sügis ja ise talveootel :)
See aastaaegade virrvarr toob kaasa ka veidi tegemisi.
Mul on lausa kaheks sündmusesks valmistuda. Esimene ikka esimesena...
25 ja 26. novembril toimuvad Tallinnas Sadamaturul Saaremaa päevad. Oli tagasihoidlik plaan seal veidi sügisemaid ja talvisemaid ehteid pakkuda. Olen veidi uut savi nokitsenud ja täiesti ootamatute vormide ja värvidega kokku puutunud.. põnev... Midagi on juba valmis aga eheteks veel sündimata.

Mõned uued pildid

Merepäevad olid suurepärased mulle :) Kuigi olin müümas vaid reedel oli mul toredaid ostjaid ja niisama ehete imetlejaid.
Homme proovin turule müüma minna, kui ilm vähegi lubab.
Verivärsked ehted ka selleks valmis. Pildid minu Flickri kontol. Mõned ka siin...

Pages

Subscribe to RSS - Kairi's blog