Back on Track

Nii, nii nii...
Eelmine nädal oli täitsa hull... Ma olin terve nädala haige, samas ei olnud mul võimalust töölt koju põdema jääda ja lisaks oli mul vaja ettevalmistuda kohtumiseks poe Hää Eesti Asi omanikega, mis oli minu jaoks super oluline... Olen paar nädalat pingutanud, et mul oleks midagi ka näidata ja sobivuse korral poodi müüki jätta... Kui asjad hakkasid valmima, siis ma veidi rahunesin, kuna valminud ehted olid väga minulikud ja ägedad.
Loomulikult ei saa Tallinnasse minna ainult ühe käigu pärast. Nädalavahetusesse oli planeeritud ka kaks päeva koertega võistlemist agilitys ja enda töö esitamine ühele disainikonkursile.
Aga alustame algusest. Kolmapäeval sai kõik asjad kokku pakitud. Nii mitme eesmaärgiga reisiks ei ole üldse lihtne pakkida. Ärasõit oli plaanitud neljapäevaks. Kuna mul on neljapäeva õhtuti 4 agility treening-gruppi, siis olin sunnitud normaalsel ajal Tallinna jõudmiseks viimase treening-grupi omapäi treenima jätma. Mul olid kõik oma loomad trennis kaasas ja auto pakitud. Trennist ära tulemine ei läinud nii kiiresti, kui ma ideaalis arvasin ja praamile jõudmine oli võidusõit ajaga. Loomulikult jõudsin ma kenasti praamile ja poole üheteistkümneks olin Tallinnas.
Reede hommik algas mõnusa paaritunnise juukuris käimisega. Uus soeng peas seadsin sammud Eesti Disainimajja. Esitasin oma lipsunõela "Trofee" disainikonkursile "meeste ASI", mille tulemused avaldatakse aprilli alguses. Hoiame pöidlaid siis!
Pärast seda oli kokkulepitud kohtumine HÄÄ EESTI ASI poega. Ma olin pärsi pabinas, kuna see pood on minu meelest väga esinduslik. Neil on poeke ka Tallinna lennujaamas. Õnneks mu pabistamine oli asjata, mu ehted meeldisid ja Tallinnasse müüki jäi pea 40 ehet. Ma usun, et sealne väljapanek on väga terviklik.
Sai veidi ka seltiselu elatud. Väga rõõmustav oli kohtumine oma endiste töökaaslastega BHRS-is. Nii tore oli kõiki näha...
Lõpumärkusena - võistlustel läks meie perel väga kenasti, ma tõin koju kolm I kohta (2 Pepega ja üks Kätuga) ning Inku sai Henniega III koha.

Siin aga mõned pildid müüki läinud ehetest. Kogu ülevaade nagu ikka minu Flickri kontol...

Pildid: 
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat
KaRaa Design by Kairi Raamat

Add new comment

Plain text

  • No HTML tags allowed.
  • Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
  • Lines and paragraphs break automatically.